Pogledajte jedan od najljepših golova u povijesti vaterpola: Paolo Obradović za pamćenje

VATERPOLISTI Juga su pobjedom 11:9 u Dubrovniku nad jakim Szolnokijem praktički potvrdili plasman u završnicu Lige prvaka jer  dosada imaju sve četiri pobjede u skupini.

Na Gružu je Jug "slomio" Mađare u trećoj četvrtini koju je hrvatska momčad dobila s 4:1. Kod Juga su Janović i Obradović postigli po tri zgoditka, Visković dva, a Bošković, Younger i Bicari po jedan, dok je Mađare predvodio Mitrović s četiri gola.

Međutim, unatoč sjajnoj igri i čak tri gola, Paulo Obradović je izveo potez godine u vaterpolo svijetu i zabio jedan od najljepših golova ikada postignutih u ovom sportu.

Igrali su se posljednji trenuci treće četvrtine kad je Obradović nakon jednog prekršaja fantastičnom šraubom sa šest, sedam metara zakucao loptu iza leđa nemoćnog mađarskog golmana.

Doista fantastično. Gledajte i uživajte.