Rijeka trijumfalno zaključila pripreme: Kekov stroj srušio Sarajevo

RIJEKA je u posljednjoj pripremnoj utakmici odigranoj u Sloveniji slavila protiv Sarajeva s 3:1.

Aktualnim prvacima Bosne i Hercegovine pripalo je prvo poluvrijeme, koje su završili u vodstvu od 1:0. Rijeku je u 33. minuti načeo Bojan Puzigaća, koji je udarcem s 15 metara uspio matirati Vargića.

Međutim, Rijeka je u drugom poluvremenu ubacila u višu brzinu. Preokret je započeo golom Sharbinija u 57. minuti, a nastavio se preko Tomečaka u 64. minuti. Deset minuta kasnije, Kvržić je zabio za konačnih 3:1.

Rijeka - Sarajevo 3:1

KRANJ Igralište Triglava. Sudac: Žnidaršić (Kranj). Strijelci: 0:1 Puzigaća (33'), 1:1 Sharbini (57'), 2:1  Tomečak (61'), 3:1 Kvržić (79'). Žuti kartoni: Lešković (Rijeka), Benko (Sarajevo).

RIJEKA: Vargić (od 46' Sluga), Tomečak, Lešković (od 46' Mitrović), Samardžić, Leovac, Radošević, Bradarić (od 46' Močinić), Jugović (od 46' Kvržić), Sharbini (od 84' Ajayi), Tomasov (od 46' Bezjak), Balaj (od 66' Mišić).

SARAJEVO: Oštraković, Stepanov, Barbarić, Puzigaća, Stojčev, Bekić, Cimirot, Duljević, Radovac, Benko, Velkoski (još su igrali: Plakalo, Protić, Barić, Kovačević, Tatomirović, Stepanov, Mihojević, Berberović, Kallasi, Rustemović, Alispahić, Hebibović, Anđušić, Kobiljar, Bekić, Okić, Ikande).