Savršeni Atletico i Diego Costa su Barcini i Messijevi najveći rivali iz Madrida!

NE REAL, nego Atletico. To je najveći madridski rival nezaustavljivoj Barci. Potvrda je došla i u 8. kolu, u kojem je momčad Diega Simeonea pobijedila Celtu 2:1 za održanje fantastičnog, 100-postotnog niza u Primeri (imaju i obje pobjede u skupini LP), kojim se osim njih može pohvaliti jedino aktualni prvak.

"Prvak Madrida" trenutno je Atletico, koji je nakon pobjede kod Reala u prošlom kolu, sada na svom terenu pobijedio Celtu uz dva gola sjajnog Diega Coste, koji je po efikasnosti pretekao Lionela Messija - Brazilac je zabio 10, Argentinac 8 golova u Primeri.

Imao bi Diego Costa i gol više, da mu Celtin golman Yoel Rodriguez Oterno nije u 26. minuti obranio penal. Ali, u 43. minuti brazilski golgeter se iskupljuje nakon odličnog dodavanja Filipe Luisa s lijeve strane, a u 62. minuti Gabi ga poslužuje za 2:0.

Konačan rezultat u 71. minuti postavlja Nolito.