HRVATSKI NOGOMETAŠI

Brekalo zabio dva sjajna gola u pobjedi Wolfsburga protiv drugoligaša

Screenshot: YouTube

WOLFSBURG je danas odigrao treću pripremnu utakmicu prije početka nove sezone Bundeslige. Njemački prvoligaš je na svom pomoćnom terenu pobijedio momčad Holstein Kiela 2:0, a oba pogotka u utakmici postigao je hrvatski reprezentativac Josip Brekalo.

U odličnoj je formi

Prvi je zabio u 57. minuti. Pucao je s desetak metara, nakon čega se lopta od grede odbila u gol i vratila van, no prošla je gol-liniju i sudac je odmah priznao pogodak.

Brekalo je pobjedu Wolfsburga potvrdio u 87. minuti. Primio je loptu s lijeve strane na 35 metara i krenuo u nezaustavljiv solo-prodor koji je završio udarcem s ruba šesnaesterca u donji desni kut. Golman gostiju Thomas Dahne nije mogao ništa.