LIGA PRVAKA

DINAMO KIJEV - JUVENTUS 0:2 Morata zabio dva gola, Dybala zaigrao prvi put ove sezone

JUVENTUS je u prvom kolu skupine G Lige prvaka svladao Dinamo Kijev u Ukrajini s 2:0.

Andrea Pirlo morao je na teren poslati momčad bez Cristiana Ronalda koji se nalazi u samoizolaciji nakon što je bio pozitivan na koronu. Dybala je ponovno utakmicu počeo na klupi, a u 56. minuti je ušao i tako upisao svoj prvi nastup ove sezone.

Junak utakmice bio je Alvaro Morata koji je postigao oba pogotka. Prvi je stigao u 46. minuti kada je najbolje reagirao na jednu loptu koju je odbio suparnički vratar Bushchan. Utakmicu je prelomio u 84. minuti kada je glavom zabio na prekrasan centaršut Cuadrada.

U ovoj grupi nalaze se još Barcelona i Ferencvaroš koji međusobnu utakmicu igraju na Camp Nouu.