Dinamo odigrao 1:1 sa Sochauxom

"MODRI" su u posljednjem pripremnom susretu u Švicarskoj remizirali s francuskim prvoligašem Sochauxom.

Utakmica se od 19:00 igra u Pontarlieru u Francuskoj pred 2000 gledatelja.

Eduardo Da Silva je postigao prekrasan gol iz slobodnog udaraca u 18. minuti, pogodivši same rašlje.

Momčadi su na poluvrijeme otišle s vodstvom Dinama, a u 65. minuti je izjednačio 24-godišnji reprezentativac Maroka Jaouad Ziari.

Eduardo je u posljednjoj minuti mogao postići pobjednosni gol, no njegov udarac je završio u spojnici grede i vratnice.

Za Dinamo protiv Francuza nisu igrali Mamić, Chago, Modrić i Buljat.

Dinamo se odmah nakon susreta uputio prema Zagrebu, a očekuju da će do Maksimira doći oko 12:00 sati.

U petak bi u "Plavom salonu" Jasmin Agić trebao potpisati ugovor sa svojim novim/starim klubom.

Sljedeći utakmicu Dinamo igra s Rijekom, 19. srpnja u Maksimiru, gdje će se odlučivati o osvajaču Superkupa.