Dvije pobjede Natka Zrnčić-Dima u Sloveniji

HRVATSKI skijaš Natko Zrnčić-Dim ostvario je dvije vrijedne pobjede u utrkama super G-a voženima u srijedu na slovenskom Krvavcu. Natko je najprije slavio u FIS utrci s vremenom 59.56 sekundi, ispred Slovenaca Andreja Jermana (59.91) i Roka Perka (1:00:30). Tin Široki je bio deveti (1:00.94), Sebastian Brigović deseti (1:00.99), a Filip Zubčić 19. (1:01.39).

Poredak na postolju bio je identičan i u utrci koja se računala za slovensko prvenstvo. Zrnčić-DIm je ponovno bio najbrži (58.67), ispred Jermana (59.25) i Perka (59.53). Brigović je osvojio deveto mjesto (1:00.18), Široki je bio 14. (1:00.29), a Zubčić 17. (1:00.42). Natko je dvjema pobjedama došao do važnih bodova koji bi mu mogli pomoći u nastojanju da popravi startna mjesta u utrkama Svjetskog kupa sljedeće sezone.