Griezmann je zabio neregularan gol iz penala: Pojavila se snimka koja otkriva da je prekršio pravilo

ATLETICO je sinoć na Calderonu u 15. minuti uzvratnog dvoboja polufinala Lige prvaka na svom Calderonu vodio s ogromnih 2:0 i bio je na korak do senzacije.

Ipak, Iscov gol stvari je vratio na početak i Atletico se od toga šoka nije oporavio. Real će tako 3. lipnja u Cardiffu protiv Juventusa pokušati postati prva momčad koja je uspjela obraniti naslov u Ligi prvaka.

Kako smo već napomenuli, Atletico je krenuo goropadno i poveo u 12. minuti preko Saula. Samo tri minute kasnije s bijele točke precizan je bio Griezmann, no taj je pogodak izazvao lavinu komentara i polemika.

Naime, pojavila se snimka na kojoj se vidi da je Francuz kod udarca najprije loptu nespretno i slučajno dotaknuo desnom nogom, prije negoli je zabio lijevom. Pravila jasno kažu da igrač ne smije imati dva ili više dodira s loptom prije izvođenja jedanaesterca.

Dakle, gol je bio neregularan, ali sudac Cakir to nije primijetio.