HALILOVIĆ ZABIO ZA BOD Uzeo loptu na centru i sjurio se prema golu

ALEN HALILOVIĆ (21) zabio je vodeći gol za Las Palmas u derbiju začelja 29. kola Primere u gostima kod Deportiva koji je završio 1:1.

Halilović je već u 3. minuti oduzeo loptu na centru, sjurio se prema šesnaestercu i onda plasirao loptu u suprotni kut za vodstvo Las Palmasa. To mu je bio drugi gol ove sezone za momčad s Kanara. Ipak, slavlje je kratko trajalo jer je već u 22. minuti Albentosa izjednačio.

Deportivo je u drugom poluvremenu bio puno bolja momčad i imao nekoliko dobrih šansi, ali je susret završio 1:1.

Bod nikome pretjerano nije odgovarao ni jednima ni drugima budući da je Las Palmas ostao na 18. mjestu sa šest bodova manje od zone spasa, a Deportivo je 19. s bodom manje od Las Palmasa.