HSV demolirao Čehovske Medvjede uz devet hrvatskih golova

RUKOMETAŠI Hamburga, čije boje brane hrvatski reprezentativci Igor Vori, Domagoj Duvnjak i Blaženko Lacković, slavili su u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka protiv Čehovskih Medvjeda s uvjerljivih 38:24.

Pred domaćom publikom HSV je tako praktički zakoračio jednom nogom u polufinale i uzvrat koji je na rasporedu 30. travnja dočekuje puno mirniji.

I bez Marcina Lijewskog (problemi s koljenom) HSV nije imao problema protiv ruske momčadi. Tako su već u 11. minuti vodili 7:3, na poluvremenu 20:15, dok je u drugom dijelu prednost samo rasla.

Krzysztof Lijewski predvodio je strijelce HSV-a sa sedam golova. Vori je zabio 4, Duvnjak 3, a Lacković 2 gola. U redovima poraženog sastava najbolji je bio Filippov s četiri gola.