BETIS - REAL 2:1

"Hvala, Betis", "Tako se gube titule": Poraz Reala je hit u španjolskim novinama

REAL MADRID je sinoć u Sevilli izgubio od Betisa 2:1 i prepustio Barceloni prvo mjesto na tablici.

Betis je poveo golom Sidneija u 40. minuti, a izjednačio je Karim Benzema iz penala u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Real je u nastavku tražio pobjedu, ali presjekao ih je gol Tella u 82. minuti.

Tako je Real upropastio veliku pobjedu u Clasicu prošlog vikenda kojom je skočio na prvo mjesto te u završnicu sezone ulazi s dva boda manje od Barcelone. Poraz Reala je, kao i obično, bio glavna vijest svih sportskih listova u zemlji, a oni naklonjeni Barceloni likovali su nad kiksom najvećeg rivala.

"Hvala, Betis! Hvala, Madrid!" golemi je naslov na katalonskom listu Sport uz komentar kako Real ima samo jednu pobjedu i to onu protiv Barcelone u zadnjih pet utakmica u svim natjecanjima.

"Tellazo", naslov je na Mundu Deportivu koji je napravio igru riječi s imenom strijelca pobjedničkog gola za Betis.

Realovi mediji bili su ogorčeni porazom pa je Marca uz fotografiju utučenih Realovih igrača objavila naslov "Ovako se gube prvenstva", dok je AS s fotografijom šokiranog Sergija Ramosa poručio: