SERIE A

Juventus preokretom u zadnjim minutama pobijedio Sassuolo

JUVENTUS je u utakmici 34. kola talijanske Serie A pobijedio Sassuolo 2:1 u gostima. Pogotke za pobjedničku momčad postigli su Dybala i Kean, dok je strijelac za Sassuolo bio Raspadori. Juventus je nakon ove utakmice četvrti na ljestvici sa 66 bodova, a Sassuolo je deseti s 46 bodova.

Sassuolo je igrao bez pritiska. Oni su momčad sredine ljestvice koja se više ne može boriti za europske pozicije, a ne mogu ni ispasti iz lige. Ipak, u 39. su minuti poveli pogotkom Raspadorija kojem je asistirao Domenico Berardi. Do kraja prvog dijela za Juventus je zabio Paulo Dybala.

Argentinca je u 55. minuti zamijenio Dušan Vlahović, najbolji napadač kojeg Allegri ima. No Juventusov je junak bio Moise Kean, koji je ušao u 67. minuti umjesto Alvara Morate. On je u 88. minuti na asistenciju Alexa Sandra zabio pogodak za 1:2.