NOGOMETAŠI Lazija pobijedili su Cagliari u gostima 3:0, u posljednjoj utakmici 10. kola talijanske Serije A. Time su se nogometaši iz Rima potvrdili kao najbolja gostujuća momčad ove sezone.

Prvi je ovo poraz Cagliarija na domaćem travnjaku ove sezone, a valja reći da su u prethodne četiri domaće utakmice igrači Cagliarija primili samo jedan pogodak.

Lazio je, pak, dobio već četvrtu utakmicu u gostima, s tim da su ovom prilikom bili itekako uvjerljivi. Senad Lulić je postigao prvi pogodak u 39. minuti, lijepo pogodivši s 20-ak metara. Samo pet minuta kasnije je Klose postigao novi pogodak, a recimo da je oba puta asistent bio Djibril Cisse.

Iako je Cagliari bio bolji u drugom dijelu nije došao do počasnog pogotka, a na drugoj strani je priču zaključio Tommaso Rocchi.