LIVAJA I AEK U POLUFINALU KUPA U tri dana drugi put srušili Olympiacos

MARKO LIVAJA i AEK izborili su plasman u polufinale grčkog Kupa nakon što su u uzvratu četvrtfinala (prvi dvoboj završen bez golova) u Ateni pobijedili Olympiacos s 2:1.

Pobjedu AEK-u donijeli su Lazaros Christodoulopoulos golom u 57. minuti i Sergio Araujo u 73. minuti. Zanimljivo, oba igrača su se upisala među strijelce nekoliko minuta nakon što su ušli u igru.

Araujo je ušao u igru umjesto Livaje u 65. minuti. Pogodak za Olympiacos zabio je Panagiotis Tachtsidis u 83. minuti.

Igračem utakmice proglašen je Ognjen Vranješ. Bila je to druga pobjeda AEK-a protiv Olympiacosa u svega nekoliko dana, nakon što je atenski sastav u nedjelju slavio u prvenstvu istim rezultatom.
Plasman u polufinale grčkog Kupa izborila je i Larissa.

Preostala dva putnika u polufinale bit će poznata nakon uzvratnih susreta Atromitos - PAOK (0:2) i Lamia - Panionios (0:1).