HRVATSKI KUP

Livajina genijalnost i golčine Atanasova. Pogledajte kako je Hajduk razbio Lokomotivu

HAJDUK je pobijedio Lokomotivu 6:3 u Kranjčevićevoj i ušao u polufinale Kupa. Momčad Valdasa Dambrauskasa odigrala je fantastično drugo poluvrijeme i sjajnom napadačkom igrom uništila zagrebačku momčad.

Najljepši trenuci bogate utakmice viđeni su u 51. te 57. minuti.

U 51. minuti fenomenalno zabija Jani Atanasov. Marco Fossati je pronašao Krovinovića, Krovinović Livaju, a Livaja otvorio Atanasova na desnoj strani. Makedonac Atanasov je fantastičnim lobom iskosa matirao Nevistića za vodstvo Hajduka.

Marko Livaja u 57. minuti genijalnom je solo akcijom poentirao za 4:1. Najbolji Hajdukov igrač izvrtio je obranu domaćina i lijepim driblinzima ušao u šansu te pogodio u mrežu domaćina.