MANDŽUKIĆ MAJSTORSKI ZABIO U GRADSKOM DERBIJU Mihajlović podivljao nakon gola

JUVENTUS je u četvrtfinalu Kupa Italije slavio 2:0 protiv Torina, a drugi gol na utakmici zabio je Mario Mandžukić.

Hrvatski napadač koji je ovu utakmicu počeo u vrhu napada a ne na krilnoj poziciji, majstorski je prebacio loptu preko Torinova vratara Vanje Milinkovića-Savića u situaciji jedan na jedan u 67. minuti. Bio mu je to sedmi ovosezonski pogodak.

Nakon gola kamera je snimila trenera Torina Sinišu Mihajlovića kako se ironično smije, tražio je prekršaj prije gola. Bivši srpski izbornik podivljao je na suca pa je i isključen.

Ranije je Douglas Costa koji je igrao na "Mandžukićevoj" krilnoj poziciji, načeo Torino sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora.

Mandžukić je igrao do 77. minute kada ga je zamijenio Gonzalo Higuain. Mogao je zabiti još jedan pogodak, ali je promašio cijelu loptu nakon sjajnog ubačaja Coste.

U polufinalu Kupa su još Atalanta koja će igrati protiv Juventusa te Milan i Lazio.