LUKA MODRIĆ

Marca: Nije iznenađenje što je Zidane zamijenio Modrića protiv Seville

REAL MADRID i Sevilla odigrali su 2:2 u 35. kolu La Lige. Sevilla je dvaput vodila, a Real se spasio golom Edena Hazarda u 94. minuti. Ivan Rakitić zabio je gol iz penala i asistirao kod gostiju.

Luka Modrić igrao je za Real Madrid do 66. minute i prema Marcinim čitateljima bio jedan od slabijih u Realovim redovima.

"Veteran je bio neobično teških nogu u veznom redu. To je razumljivo s obzirom na poteškoće koje je imao protiv Chelseaja sredinom tjedna. U drugom poluvremenu nije bilo iznenađenje kada ga je Zidane zamijenio."

Od Modrića su lošije ocijenjeni trener Zinedine Zidane, Alvaro Odriozola, Casemiro, Eden Hazard, Vinicius Junior i Marcelo.

Modrić je u srijedu igrao svih 90 minuta u Realovom 2:0 porazu i ispadanju od Chelseaja u uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka.