Marseille kod Montpelliera gubio 2:0 pa pobijedio, susret bio prekinut zbog navijača

U POSLJEDNJOJ utakmici 1. kola francuskog prvenstva Montpellier je u nedjelju na domaćem terenu izgubio od Marseillea s 2:3, iako su domaćini nakon prvog poluvremena vodili s 2:0.

Domaćini su poveli autogolom Luana Peresa (30), a na 2:0 povisio je predivnim pogotkom Gaëtan Laborde (34). No, u nastavku Marseille je napravio potpuni preokret i došao do pobjede. Prvo je zabio Turčin Cengiz Ünder (68), a potom je dva pogotka postigao najbolji igrač Marseillea Dimitri Payet, u 75. i 80. minuti.

Pred kraj susreta došlo je do prekida od desetak minuta jer su domaći navijači bacali razne predmete na teren. No, utakmica je nastavljena i privedena je kraju.

Hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car, standardni prvotimac Marseillea, nije bio na popisu igrača za ovu utakmicu.