LIGE PETICE

MILAN - BOLOGNA 2:1 Rossoneri pobjedom nastavili lov na Ligu prvaka

MILAN je slavio protiv Bologne na San Siru u utakmici 35. kola Serie A s 2:1 i tako ostao u igri za mjesto među četiri najbolje momčadi lige i plasman u Ligu prvaka.

Pogotke za milansku momčad zabili su Suso u 37. minuti i Borini u 67. minuti, a pogodak za Bolognu zabio je Destro u 73. minuti. U 75. minuti crveni karton dobio je Milanov Luca Paqueta.

Prvo je zbog naguravanja s protivničkim igračem dobio žuti karton, a onda je išao prosvjedovati protiv te odluke suca na način koji je sudac ocijenio neprimjerenim pa je zaradio i drugi, isključujući, žuti karton. Pri samom kraju utakmice crveni je dobio i Nicola Sansone kod Bologne.

Ovom pobjedom primaknuli su se na samo tri boda od četvrtoplasirane Atalante i sada je potpuno jasno da nas do kraja prvenstva, a ostala su još samo tri kola, čeka neizvjesna utrka za mjesta koja vode u Ligu prvaka.