Novi kiks Liverpoola, Guardiolin stroj u gostima zabio šest komada

LIVERPOOL je u petom kolu Premierlige pred svojim navijačima odigrao samo 1:1 s Burnleyem.

Liverpool, za kojeg nije igrao Dejan Lovren nakon očajnog nastupa u Ligi prvaka, primio je gol u 27. minuti preko Arfielda, a bod domaćima tri minute kasnije donio je Salah. Domaći su imali čak 35 udaraca prema golu Burnleya, ali uzalud... Nakon pet kola Liverpool ima samo osam bodova, koliko i Burnley.

I dok Liverpool niže loše rezultate, City gazi konkurenciju. Guardiolin stroj slavio je sa 6:0 u gostima kod Watforda, a tri pogotka postigao je Aguero.

City, vodeća momčad lige, u posljednje tri utakmice protiv Liverpoola, Bournemoutha i Watforda zabio je čak 13 golova.

Bilićev West Ham odigrao je bez golova kod WBA, Newcastle je s 2:1 pobijedio Stoke, a Huddersfield i Leicester su odigrali 1:1.