Oršić nakon dva mjeseca zabio golčinu, Livaković se u nevjerici hvatao za glavu

RIJEKA i Dinamo na Rujevici igraju derbi 17. kola SuperSport HNL-a. Dinamo je već u 13. minuti vodio 2:0 autogolom Smolčića u 3. minuti te strašnim golom Mislava Oršića kojemu je to bio prvi gol nakon 14. rujna i utakmice s Milanom u 2. kolu Lige prvaka.

Dinamov krilni napadač primio je loptu na lijevoj strani polovice Rijeke i onda svojim poznatim udarcem s ruba šesnaesterca topovski pogodio bliže rašlje Labrovićevog gola. Ništa Rijekin golman nije mogao kod toga gola, a Dominik Livaković se na drugoj strani uhvatio za glavu od oduševljenja.

Oršiću je to bio 12. gol ove sezone u ukupno 27 utakmica u svim natjecanjima. Na gol u prvenstvu čekao je od 10. rujna i utakmice s Goricom, a osim 12 golova upisao je i sedam asistencija. Oršić je na Dalićevom popisu za Svjetsko prvenstvo.