REGIJA

Partizanov trener poludio: Divljao po terenu i odbio otići nakon isključenja

Screenshot

SAVO MILOŠEVIĆ doživio je pomračenje uma na prijateljskoj utakmici njegovog Partizana i moskovskog Spartaka na pripremama u Kataru.

Pri kraju prvog poluvremena, kod rezultata 2:1 za Partizan, sudac nije dosudio prekršaj za srpsku momčad u situaciji kada je po Miloševićevom mišljenju to morao napraviti.

Ogorčen što nije dobio faul, Milošević je prvo bacio bočicu s vodom u teren, a zatim utrčao na travnjak želeći se obračunati sa sucem, u čemu su ga spriječili njegovi suigrači.

Zato je nastavio psovati ga, zbog čega je dobio crveni karton. Milošević je na to odbio napustiti teren i otići na tribine.

Takva situacija trajala je još pet minuta, kada je trener Partizana konačno otišao s terena, ali tek nakon što je neuspješno pokušao od tamo demonstrativno odvesti svoje igrače.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.