PET GOLOVA U LEICESTERU Liverpool slavi, Vardy promašio penal za remi

PET golova, od čega tri u mreži domaćih za pobjedu Liverpoola kod Leicestera (3:2).

Golijada je otvorena u 15. minuti kada je Salah na ubačaj Coutinha postigao svoj četvrti ovosezonski gol u Premierligi. Osam minuta kasnije Coutinho je iz slobodnjaka donio dva gola prednosti Liverpoolu.

U posljednjim trenucima prvog dijela Okazaki je smanjio, ali je Henderson u 68. minuti iz kontranapada vratio dva gola prednosti gostima.

Vardy je u 69. minuti smanjio, a zatim do kraja utakmice postao tragičar jer nije zabio jedanaesterac. Udarac s bijele točke obranio mu je Mignolet, koji je i skrivio penal.

Liverpool, za kojeg je Lovren odigrao cijelu utakmicu, ima 11 bodova, pet manje od vodećih Cityja i Uniteda.