Petrić ponovo zabio i donio pobjedu Panathinaikosu

MLADEN PETRIĆ ponovo je zabio za Panathinikos i svom klubu donio pobjedu kod Giannine u prvom susretu osmine finala grčkog kupa.

PAO je slavio preokretom nakon vodstva domaćih golom u 57. minuti. Abeid je u 75. izjednačio, a Petrić tri minute kasnije zabio za 2:1. Minutu kasnije izašao je iz igre.

35-godišnji hrvatski napadač zabio je ove sezone i četiri gola u 10 nastupa u prvenstvu, a dva je zabio prije tri dana u pobjedi protiv Panetolikosa.

Danijel Pranjić igrao je cijeli susret. Uzvratni susret je 14. siječnja u Ateni.

Gostujuću pobjedu ostvario je i Olympiakos koji je pobijedio trećeligaša Chaniju 4-1. Domaćin je poveo u osmoj minuti golom Gesiosa, no aktualni prvak je okrnuo rezultat, a strijelci su bili Hernani (22), Kolovos (39), Seba (86) i Maniatis (90). Uzvrat je 13. siječnja u Pireju.