LIGE PETICE

Pogledajte čudesnu Messijevu asistenciju za Albu. Obrana Osasune bila je nemoćna

Screenshot: Sportklub

BARCELONA je pobijedila u 26. kolu La Lige na gostovanju kod Osasune 0:2 golovima Jordija Albe i Ilaixa Moribe. Ovom pobjedom Barcelona nastavlja lov za Atletico Madridom te mu se ponovno približila na samo dva boda razlike, ali treba napomenuti da ima i dvije utakmice više.

Za pobjedu je Barceloni bio dovoljan po jedan gol u svakom poluvremenu. Povela je u 30. minuti kada je do petog gola sezone stigao Jordi Alba, i to nakon fantastične asistencije Lionela Messi.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ASISTENCIJU MESSIJA

Argentinac je bio asistent i kod drugog gola, ovog puta mladom Moribi u 83. minuti. Moriba je nakon utakmice izjavio da trenutak sreće nakon prvog gola nosi sa sobom u grob.