LIGE PETICE

Pogledajte dvije minute ludila Jurićevog kiksera. Drugi meč zaredom mu uzeo pobjedu

Screenshot: Twitter

KOFFI DJIDJI iskusni (28) je stoper Torina, ali u posljednje dvije utakmice je nevjerojatno griješio.

Tako je svom klubu uzeo dvije pobjede i oštetio ga za četiri boda.

U četvrtak je Torino krasnim golom Marka Pjace vodio 1:0 protiv Lazija sve do sudačke nadoknade. Tada je Djidji nepotrebno u svom kaznenom prostoru srušio suparničkog napadača Vedata Muriqija, a Ciro Immobile je iz penala spasio Lazio za konačnih 1:1.

Četiri dana kasnije Torino je opet vodio golom hrvatskog igrača. Za 1:0 kod Venezije zabio je Josip Brekalo, ali Torino je i ovaj put minirao njegov branič.

U samo dvije minute Djidji je dobio dva žuta kartona, a drugi, isključujući, zaradio je zato što je pred golom nespretno srušio protivničkog napadača Davida Okerekea. Tako je dvostruko oštetio svoju momčad. Ostavio ju je s igračem manje, a protivniku dao penal iz kojeg je Mattia Aramu zabio za konačnih 1:1.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PREKRŠAJ DJIDJIJA ZA PENAL

Jurića, Pjacu i Brekala je kikser koštao četiri boda u četiri dana. Bez njegovih nevjerojatnih pogrešaka Torino bi bio u zoni Lige prvaka, a s njim je u sredini tablice Serie A.