Pogledajte fantastičnu asistenciju Marija Hezonje u velikoj drami u New Yorku

Screenshot (Youtube)

MARIO HEZONJA sa svojim New York Knicksima izgubio je od Chicago Bullsa nakon dva produžetka (115:116).

Prvo poluvrijeme završilo je neriješenim rezultatom 47:47, a nakon 48 minuta igre bilo je 102:102. Na kraju regularnog dijela Hezonja je promašio šut za pobjedu nakon izborenog skoka u napadu. Utakmicu je odlučio Zach LaVine koji je postigao svih osam poena za Chicago u posljednjem produžetku, uključujući i slobodno bacanje za pobjedu u posljednjoj sekundi.

Hrvatski košarkaš proveo je u igri 36 minuta i postigao 15 poena (šut 6-18) te imao šest skokova i dvije asistencije.

Jedna njegova asistencija iz prvog poluvremena postala je hit na društvenim mrežama kada je sjajno uspio spustiti loptu suigraču u reket.

Najbolji igrač utakmice bio je Chicagov LaVine koji je za 49 minuta postigao 41 poen uz šut 13-25. Bivšem košarkašu Minnesote to je rekord karijere.

Obje momčadi dosad imaju po tri pobjede i osam poraza.