HNL

Pogledajte golove kojima je Osijek pobijedio Lokomotivu. Mierez je opet briljirao

Screenshot: HNTV

OSIJEK je u 17. kolu HNL-a pobijedio Lokomotivu u Kranjčevićevoj 3:0. Dva gola zabio je Ramon Mierez, a jedan Damjan Bohar.

Osijek se mučio, ali je poveo iz prve prave prilike. U 18. minuti Bočkaj je ubacio iz kornera, Santini je očajno procijenio let lopte i ona je došla točno na glavu Mierezu koji zabija u prazan gol za 0:1.

Osijek je susret prelomio u 34. minuti kad je nakon ubačaja iz kornera Cokaj s dvije ruke srušio jednog gostujućeg igrača i Bebek je nakon pregleda snimke dosudio penal. Rutinski ga je realizirao Ramon Mierez za svoj drugi gol na utakmici, a ukupno deseti ove sezone.

Momčad Nenada Bjelice u 59. minuti zabila je i treći gol. Bočkaj je krasno iskosa s desne strane gađao suprotni kut i pogodio stativu, a odbijenu loptu u prazan gol zabio je Bohar.