Pogledajte kako se igrač Wolfsburga nasmijao od muke kad je vidio kako je promašio penal

PRVU utakmicu osmine finala Europa lige igrali su Wolfsburg i Šahtar (1:2). Gosti iz Donjecka poveli su preko Moraesa u 17. minuti. Ukrajinci su imali i penal pet minuta kasnije, ali ga je promašio Kovaljenko.

Domaćin je dobio šansu za izjednačiti rezultat u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kad je VAR presudio da je branič Šahtara igrao rukom u svojih 16 metara.

Wout Weghorst je uzeo loptu i zaletio se, ali se netom prije nego što je šutirao poskliznuo i lopta je otišla nebu pod oblake. Igrač Wolfsburga se od muke i sam nasmijao kad je vidio što je napravio.

U 48. minuti izjednačio je Brooks na dodavanje Brekala, a u 73. minuti gosti su došli do pobjede nakon što je zabio Antonio.