HNL

Pogledajte sve golove s lude utakmice Dinama i Rijeke

DINAMO i Rijeka jučer su odigrali golovima najbogatiju utakmicu dosadašnjeg tijeka hrvatskog prvenstva. Na Maksimiru je završilo 3:3, a neki od golova su zaista spektakularni.

Dinamo je poveo 1:0 u devetoj golom koji ide na dušu Rijekinog vratara Labrovića. Zabio je Dino Perić. Rijeka je odgovorila fantastičnim prvijencem Issah Abassa s ruba šesnaesterca u 22. minuti, da bi Lovro Majer devet minuta kasnije impresivnom reakcijom vratio vodstvo Dinamu.

Ipak, to vodstvo nije dugo trajalo. Majer je pogriješio u 38. minuti, Abass je presjekao njegovo dodavanje i pogodio mrežu na gotovo jednak način kao prvi put. Fantastičan pogodak zatim je zabio i Josip Drmić u 43. minuti. Iz okreta je potegnuo ljevicom s ruba šesnaesterca i pogodio gornji kut Livakovićevog gola.

Dinamo je uspio izjednačiti na 3:3 u 59. minuti preko Oršića poslije još jedne loše reakcije Labrovića i uz nešto sreće jer je loptu na putu do gola skrenuo Escoval i prevario sve svoje suigrače. To je bio i konačan rezultat.