FUTSAL

Pogledajte volejčinu kojom su Omišani srušili srpskog prvaka u Ligi prvaka

HRVATSKI prvak u futsalu Olmissum otvorio je grupnu fazu Lige prvaka pobjedom. S 3:1 su bili bolji od srpskog FON-a u triler-susretu. Time su napravili velik korak prema plasmanu među 16 najboljih ekipa Europe.

Na poluvremenu su Omišani vodili golom Antonija Sekulića, a prednost je volejčinom povećao Kristijan Postružin u 25. minuti. Gosti su se nakratko vratili u igru sjajnim golom Milosavljevića s golmanom igračem, a konačni rezultat postavio je Stjepan Perišić sa zvukom sirene.

> KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLOVE S UTAKMICE.

Omišani u četvrtak od 20 sati igraju protiv austrijskog Linza. Samo će prva momčad iz skupine proći u elitnu fazu Lige prvaka, među 16 najboljih ekipa Europe. U prvom dvoboju u grupi ranije ovog dana Diamant je svladao armenskog prvaka 5:4.