PSG PROMARŠIRAO AZURNOM OBALOM Sveci slavili pogocima Di Marije i Alvesa

U PRVOJ utakmici nedjeljnog programa utakmica 30. kola francuskog prvenstva, Paris Saint-Germain slavio je na gostovanju protiv Nice s 2:1 (1:1). Trijumfom je ostvario 27., odnosno devetu uzastopnu ligašku pobjedu.

Nice je povela pogotkom Saint-Maximina u 17. minuti. Četiri minute poslije izjednačio je Di Maria. Pobjednički pogodak za pariški klub postigao je Dani Alves.

Paris Saint-Germain i dalje je na čelu poretka s 83 boda, 17 više od drugoplasiranog Monaca. Treći Marseille ima 59 bodova i u derbiju će ugostiti Lyon koji je četvrti s 54 boda. Nice je na osmom mjestu s 42 boda.

U nedjelju su na rasporedu i preostale tri utakmice 30. kola u kojima se sastaju: Metz i Nantes (15.00), St. Etienne i Guingamp (17.00) te Marseille i Lyon (21.00).