Rashford i Welbeck krasnim golovima probili Realovog golmana za pobjedu Engleske

ENGLESKA nogometna reprezentacija pobijedila je u posljednjoj pripremnoj utakmici uoči Svjetskog prvenstva.

Izbornik Southgate testirao je momčad protiv Kostarike koja će također nastupiti na SP-u u Rusiji, a Englezi su slavili s 2:0.

Englezi su poveli već u 13. minuti utakmice zahvaljujući sjajnom pogotku Marcusa Rashforda, koji je iz daljine uputio krasan udarac pod gredu, a vratar Kostarike i Real Madrida Keylor Navas pogledom je ispratio loptu kroz ruke u mrežu za 1:0.

Englezi su dominirali veći dio utakmice, a u 76. minuti Danny Welbeck potvrdio je pobjedu sjajnim pogotkom glavom na asistenciju Dele Allija.

Engleska je na SP-u u skupini s Tunisom, Panamom i Belgijom, a Kostarika će igrati s Brazilom, Švicarskom i Srbijom.