Rezervni Real zabio sedam golova u Kupu Kralja

REAL MADRID imao je lak posao u šesnaestini finala španjolskog "Kupa Kralja" protiv niželigaša Leonesa i iskoristio priliku za testiranje rezervnih i mladih igrača.

Real je potopio Leonesu sa 7:1, a u vodstvo je stigao već u 6. minuti golom Zuiverloona. Asensio je povećao prednost u 32. minuti, Alvaro Morata pogodio u 46., a onda su Asesio i on dodali po još jedan za 5:0. U nastavku je u igru ušao Mateo Kovačić, a Real golovima Nacha i Daza dodatno povećao prednost. Pogodak Nacha bio je posebno spektakularan. Utješni gol za domaće zabio je Benja u 84. minuti.

Zidane je na teren izveo momčad bez najvećih zvijezda ali s nekoliko prvotimaca: Casilla - Carvajal, Pepe, Nacho, Danilo - Isco, Kroos, Rodriguez - Lucas, Morata, Asensio.

Uzvrat se igra 30. studenog. Real još ne zna tko će mu biti protivnik u sljedećem kolu.