Rijeka ponovno na trećem mjestu, Marsonia sve bliže drugoj ligi

Utakmica je odigrana na stadionu Gradski vrt pred 1000 gledatelja.

Tijek utakmice

U 19. minuti Kale čini kardinalnu grešku. Napušta svoja vrata, a lopta dolazi do Balatinca koji loptu šalje prema praznim vratima, ali obrambeni igrači Zadra su spremni.

Svega par minuta kasnije Špehar je u odličnoj prilici, ali ne uspijeva poentirati.

U 37. minuti Goran Ljubojević puca prema vratima momčadi Zadra, ali pogađa vratnicu.

U 46. minuti Goran Ljubojević nakon poklona Zadrove obrane dolazi u stopostotnu priliku, ali ponovno ne uspijeva poentirati.

U 49. minuti Balatinac probija bok i ubacuje u šesnaesterac, ali Špehar kasni i propušta priliku.

U 61. minuti se Krešimir Kordić našao u stopostotnoj prilici, ali ju nije uspio iskoristiti.

Tri minute kasnije, Robert Špehar dolazi pred vrata Tvrtka Kalea i poslije mnogo promašaja uspijeva dovesti Osijek u vodstvo.

Umjesto Gorana Ljubojevića u igru je ušao mladi Dejan Prijić.

Balatinac izbija u stopostotnu priliku, ali vratar Zadra još jednom sjajnom obranom spašava vrata svoje momčadi.

Nakon napada Zadra u 88. minuti zbog prekršaja nad Prpićem u šesnaestercu sudac pokazuje na bijelu točku. Gudelj loptu šalje u jednu strane, a Skender odlazi u drugu.

U sudačkoj nadoknadi Špehar se našao u odličnoj prigodi. Tukao je prema vratima Zadra, ali je Kale još jednom odličnom obranom spasio svoju momčad.

Utakmicu je sudio Igor Križarić iz Čakovca, a pomagali su mu Jambrović i Benja.

Utakmica je odigrana na stadionu Kantrida 1500 gledatelja.

U 7. minuti Vidović izbija oči u oči s Varteksovim vratarem Vasiljem, ali kao pobjednik iz ovog dvoboja izlazi vratar Varteksa.

Nakon udarca iz kuta u 19. minuti lopta dolazi do Bulata koji loptu šalje do Vidovića, a Rajko Vidović je posprema loptu u mrežu za vodstvo Rijeke od 1:0.

Varteks je u 41. minuti umalo izjednačio. Naime, Halilović je iz odlične prilike pogodio vratnicu.

U 89. minuti Ahmed Sharbini pada u šesnaestercu, ali sudac samo odmahuje rukom i igra se nastavlja.

Utakmicu je sudio Darko Feljan iz Zagreba, a pomagali su mu Kolić i Petrac.

Utakmica je odigrana na Gradskom stadionu u Koprivnici pred 1000 gledatelja.

U 28. minuti Prosinečki iz slobodnog udarca loptu ubacuje u šesnaesterac, Franja ju glavom proslijeđuje u peterac, ali je Đalović prekratak.

Tokom prvog poluvremena sudac Širić poazao je četiri žuta kartona. U momčadi Slavena kartone su dobili Srpak, Vukojević i Sertić, dok je u Zagrebu jedini kartonirani igrač Mensur Mujdža.

U 49. minuti Marijo Dodik izbija sam pred Stojkića i puca, ali Zagrebov vratar brani bez većih problema.

U 60. minuti Hucika tuče prema vratima Slavena, ali Lisjaka odbija loptu i opasnost je otklonjena.

U 75. minuti gužva u kaznenom prostoru Slavena, Lisjak odbija loptu, a Žilić postiže pogodak.

U posljednjim trenucima utakmice trener Zagreba Petković radi dvije taktičke izmjene.

U drugom poluvremenu žute kartone dobili su Jurčić iz Slavena i Franja iz Zagreba.

Utakmicu je sudio Ivan Novak iz Varaždina, a pomagali su mu Šetka i Premužaj.

Utakmica je odigrana na stadionu HNK Ciablije 1500.

U 29. minuti domaći vratar Vranjić brani udarce Vuke i Jukana, dok 60-ak sekundi kasnije Ratković propušta priliku za vodstvo Cibalije.

U poluvremenu je u momčadi Cibalije ušao đoker trenera Mladine, Amerikanac Christopher Greer.

U dobroj prilici našao se Christopher Greer, ali rezultat je ipak ostao nepromijenjen.

U sudačkoj nadoknadi Josip Vranić dobija drugi žuti karton i Marsonija ostaje s igračem manje.

Utakmicu je sudio Edo Trivković iz Splita, a pomagali su mu Grgec i Pavlinović.

Utakmica je odigrana na Gradskom stadionu u Zaprešiću pred 500 gledatelja.

U 3. minuti Lišnić dodaje Kralju, a ovaj loptu šalje u lijevi kut mreže Interovog vratara Horvata za vodstvo od 1:0.

U 15. minuti, nakon asistencije Lalića, Neno Katulić postiže prekrasan pogodak udarcem iz voleja.

Nakon što je Horvat u 35. minuti odbio Kopunovićev udarac, isti igrač natrčao je na loptu i postigao pogodak za novo vodstvo Kamena, 2:1.

Nakon što je Brnas napravio pogrešku u obrani Muratović je došao do lopte, ali ipak nije bio precizan.

U 82. minuti nakon ubačaja Gulića izjednačio je slovenski reprezentativac Klemen Lavrič.

Minutu kasnije Inter preokreće rezultat. Slična akcija, ali ovaj put je strijelac bivši igrač Dinama Tomislav Gondžić.

Utakmicu je sudio Vlado Svilokos iz Siska, a pomagali su mu Grgić i Havaić.

Pripremio: Vedran Prga