Ronaldo opet oduševio: Usred utakmice pozirao za selfie navijaču koji je uletio u teren

Screenshot: Youtube

FARSKI OTOCI novi su patuljak koji je u kvalifikacijama za SP pretrpio prekomjerno raketiranje europskih prvaka, jer Portugal ih je u gostima pobijedio 6:0, identičnim rezultatom kojim je prije par dana na svom terenu slavio protiv Andore.

I dok je tada Cristiano Ronaldo ušao u povijest sa četiri gola, od kojih je prva dva postigao za manje od tri prve minute, na Farskim Otocima zabio je samo jedan.

Ali, Ronaldo je ovaj put oduševio time što je pozirao za selfie s navijačem koji je tijekom utakmice uletio u teren.

Neposredno prije početka drugog poluvremena, dok su se igrači fokusirali na nastavak utakmice, na travnjak je utrčao navijač i najboljeg nogometaša svijeta ove godine zamolio za zajedničku fotografiju.

Ronaldo je pristao i sa smiješkom pozirao s ovim obožavateljem i time oduševio brojne fanove.

Podsjećamo, CR ih je istim potezima u ekstazu bacio ovog ljeta na Euru, kada se nakon utakmice s Austrijom zaustavio prilikom izlaska s terena kako bi se slikao s poklonikom.

Posebno je pobao simpatije potezom prije utakmice s Walesom, kada je na zamolbu sakupljača lopti prvo pozirao s njim, a zatim ga pozvao da se fotografira i sa cijelom momčadi Portugala.