Šarić fenomenalnim potezom natjerao LeBrona da u bijesu nabije loptu u parket

PHOENIX SUNSI su noćas na gostovanju slavili protiv prvaka Lakersa 114:104, a Dario Šarić je odigrao najbolju utakmicu sezone.

Hrvatski reprezentativac je za 26 minuta na parketu zabio 21 koš uz pet skokova, tri asistencije, jednu osvojenu i dvije izgubljene lopte. Iz igre je šutirao 7/17, pogodio dvije od pet trica i pet od šest slobodnih bacanja.

S ovom pobjedom Sunsi su preskočili Lakerse na drugom mjestu Zapadne konferencije.

Šarić je odigrao odličnu utakmicu, a posebno je zanimljiv detalj s početka druge četvrtine kad je sjajnim potezom zaljuljao obranu Lakersa i rutinski položio pokraj nemoćnog LeBrona Jamesa.

Najboljem košarkašu današnjice potez hrvatskog reprezentativca nije najbolje legao pa je bijesan snažno nabio loptu od parket.