nba

Sjajne utakmice Bogdanovića, Zupca i Šamanića

LOS ANGELES CLIPPERSI pobijedili su noćas San Antonio Spurse u gostima 134:101, a odličnu utakmicu odigrao je Ivica Zubac.

Hrvatski reprezentativac je za 33 minute zabio 14 koševa, a iz igre nije promašio nijedan šut (5/5). Slobodna bacanja gađao je 4/5, a upisao je i osam skokova, dvije asistencije, jednu ukradenu loptu i jednu blokadu.

Grafika: Sofascore za IndexSport

S druge strane bio je Luka Šamanić, koji je vrlo dobro iskoristio svojih 18 minuta. Zabio je također 14 koševa (šut 6/8), uz četiri skoka i jednu asistenciju, čime je izjednačio najbolji rezultat karijere u NBA ligi.

Utah Jazz je pobijedio Brooklyn 118:98, a Bogdanović je za 24 minute zabio 18 koševa (šut 5/8), a trice je gađao četiri od šest. Upisao je i tri skoka i tri asistencije.

Slabu večer imao je Dario Šarić. Njegovi Phoenix Sunsi slavili su protiv Orlanda 112:111, a Šarić je za 14 minuta zabio četiri koša, uz pet skokova i jednu asistenciju.