Sjajni Zagreb razmontirao Pick Szeged

RUKOMETAŠI Zagreb Croatia Osigranja odigralu su fantstičnu utakmicu na gostovanju kod mađarskog Pick Szegeda u trećem kolu Lige prvaka i ostvarili uvjerljivu pobjedu 36:30 (15:14).

Iako je momčad Line Červara bila oslabljena za neigranje ozlijeđenog Ivana Balića, svi Zagrebovi igrači pružili su svoj maksimum i odigrali zasigurno najbolju ovogodišnju utakmicu u Ligi prvaka.

Na poluvremenu je Zagreb imao prednost od jednog pogotka (15:14), ali početkom nastavka hrvatski prvaci podižu kvalitetu igre na nivo više i stvaraju prednost. U samo nekoliko minuta Zagreb stvara prednost od pet golova razlike (20:15), a sredinom nastavka odlazi i na velikih deset golova prednosti (31:21).

Ipak pred kraj dolazi do malog opuštanja Zagrebaša i mađarska momčad u konačnici dolazi do podnošnjivog poraza.

Fantastičnu utakmicu odigrali su svi Zagrebovi igrači, ali posebno su se istaknuli Manuel Štrbek i Kiro Lazarov s devet golova.