Šokantnim golom s centra u 98. minuti AEK izbacio Panathinaikos iz kupa!

NA NEVJEROJATAN način AEK je slomio Panathinaikos za proboj u polufinale grčkog kupa. Prva utakmica završila je pobjedom AEK-a 2:0, a rezultat u uzvratu bio je 3:1 za gostujući Panathinaikos. Sudačka nadoknada trebala je biti duga sedam minuta.

Trajala je minutu duže, a toliko je trebalo Michelu da spektakularnim pogotkom slomi favorita. Španjolski veznjak je iz Birminghama u siječnju došao na posudbu u AEK, a ova utakmica bila mu je tek druga za novu momčad. Gol koji je postigao vjerojatno će pamtiti do kraja života.

Iskoristio je Španjolac svoj topovski udarac za šut iz slobodnog udarca kojega je izvodio nedaleko od centra igrališta. Golman Panathinaikosa Karnezis stajao je na vrhu peterca očekivavši ubacivanje lopte u kazneni prostor. Pogrešno...