Srbija protiv Norveške propustila ogromnu prednost i na korak je do ispadanja s SP-a

SRBIJA se nakon fantastičnog prvog poluvremena, kad je vodila protiv velikog favorita Norveške 17:14, a u nekim trenucima je imala i +4, u nastavku utakmice totalno raspala i izgubila je 31:28. S obzirom na to da je Srbija u prvom krugu izgubila i od Njemačke, ovim porazom na otvaranju drugog kruga praktički je izgubila bilo kakvu šansu za prolaz među osam najboljih.

Njemačka i Norveška sad imaju po šest bodova, Nizozemska ima četiri, a Srbija dva. Do kraja Srbija mora igrati još s Argentinom i Nizozemskom, no čak i u slučaju pobjede u obje utakmice teško je vjerovati da Nijemci i Norvežani mogu propustiti veliku bodovnu zalihu koju imaju dva kola do kraja.