SUPERSPORT HNL

Subašić Biuku: Ljubavi, počela kiša padati danas

HAJDUK je u zaostaloj utakmici drugog kola SuperSport HNL-a na Poljudu pobijedio Rijeku 2:0. Golove su zabili Stipe Biuk u 66. minuti i Nikola Kalinić deset minuta kasnije. Posebno je bila dobra majstorija mladog Biuka, koji je lijepo pogodio za vodstvo Hajduka.

Subašić se našalio

Krilni napadač Hajduka uzeo je loptu na svojoj polovici, krenuo je u slalom u kojem je nanizao nekoliko igrača Rijeke, stigao je do kaznenog prostora Rijeke, a onda desnom nogom pogodio dalji kut gola Nediljka Labrovića.

Biuk se nakon utakmice oglasio na Instagramu s nekoliko fotografija s Poljuda, a u komentarima mu se javio suigrač Danijel Subašić. Legendarni hrvatski vratar uz nekoliko emotikona smijeha mu je napisao: "Ljubavi, počela kiša padati danas."

Naravno, Subašić aludira na to da Biuk premalo zabija pa se našalio na njegov račun. Biuk ove sezone u 11 nastupa ima dva gola i asistenciju. Ovaj 19-godišnjak prema Transfermarktu vrijedi 4.5 milijuna eura.