FA KUP

Šunjić nakon dvije minute skrivio penal i pocrvenio, Birmingham ipak slavio

IVAN ŠUNJIĆ nije se proslavio u susretu 3. kola engleskog FA kupa, ali usprkos njegovom isključenju nakon samo dvije minute u igri, i to zbog prekršaja za kazneni udarac, njegov Birmingham je na svom terenu svladao Blackburn Rovers 2:1 i prošao dalje.

Birmingham je rano poveo golom Crawleyja (4), a tu prednost domaći je sastav držao sve do 60. minute kada je Šunjić, koji je ušao u igru u 58. minuti, prekršajem u svom kaznenom prostoru zaustavio Gallaghera. Armstrong (61-11 m) je s bijele točke poravnao na 1:1, ali u samoj završnici je Birmingham s igračem manje ipak stigao do pobjedničkog gola preko Bele (90).

Uz Birmingham, u subotu rano popodne plasman u 4. kolo izborili su Burnley koji je svladao Peterborough 4:2, Millwall koji je nadigrao Newport County 3:0 te Hull pobjedom protiv Rotherhama 3:2.