VIDEO Ganac zabio gol u Srbiji pa proslavio kao Desingerica

Screenshot: Arena Sport

DANAS su se u Srbiji igrale utakmice treće runde doigravanja Prve lige Srbije, a utakmica u Ubu ponudila je pravu dramu. Ekipa Jedinstva porazila je Tekstilac iz Odžaka 2:1, i to preokretom koji je zaključen na izrazito dramatičan način, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Aleksa Paić je autogolom u 34. minuti donio vodstvo ekipi iz Vojvodine, a do pauze je Ognjen Dimitrić uspio izjednačiti. Pobjednički pogodak je postigao ganski nogometaš Kwaku Karikari. Dobio je loptu u prazan prostor, izbio pred vrata i lako zabio.

Ipak, trenutak zbog kojeg se u regiji priča o ovom pogotku dogodio se tijekom proslave. Naime, Karikari je odlučio uzeti naočale koje podsjećaju na nešto što inače u filmovima nose likovi koji predstavljaju vanzemaljce, a koje jako često na svojim nastupima koristi pjevač Dragomir Despić Desingerica. Karikari je nakon toga prekrižio ruke i proslavio gol u stilu Desingerice.