Premier liga

VIDEO Navijači Liverpoola ludo slavili gol za titulu. Problem je što gola nije bilo

NAVIJAČI Liverpoola u završnici utakmice protiv Wolverhamptona povjerovali su da je Aston Villa izjednačila na 3:3 protiv Manchester Cityja. Takvim raspletom bi Liverpool postao prvak tek drugi put u posljednje 32 godine.

City je do 76. minute gubio 2:0, a onda u pet minuta nevjerojatnim preokretom stigao do 3:2. U 85. minuti na Anfieldu, gdje je Liverpool vodio 2:1 protiv Wolverhamptona, proširila se lažna vijest da je Aston Villa izjednačila u Manchesteru.

Cijeli stadion je slavio, sreća se vidjela i na licima igrača Liverpoola, a onda su svi shvatili da se radi o lažnoj vijesti te da Guardiolina momčad juri prema četvrtom naslovu prvaka u zadnjih pet godina.