Pogledajte golčinu Robbena i majstorsku asistenciju Lewandowskog u razbijanju Arsenala

BAYERN je razmontirao Arsenal s 5:1 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka. Nevjerojatna njemačka momčad povela je čudesnim golom Arjena Robbena u 11. minuti s ruba šesnaesterca...

ali su gosti uspjeli izjednačiti u 30. golom Alexisa Sancheza. Njegov udarac iz penala obranio je Manuel Neuer, ali se lopta odbila do Čileanca koji je odlično uspio zabiti iz drugog pokušaja.

Međutim, u nastavku je momčad Carla Ancelottija za svega 10 minuta zabila tri gola i razbila Topnike na Allianz Areni. Za 2:1 u u 53. glavom pogodio Robert Lewandowski nakon centaršuta Philipa Lahma s desne strane.

Na 3:1 povisio je Thiago Alcantara u 56. nakon majstorske asistencije petom Lewandowskog...

...dok je za 4:1 u 63. ponovno pogodio Alcantara nakon što je lopta na putu do gola pogodila igrača Arsenala i prevarila Ospinu.

A, točku na i za nevjerojatnih 5:1 stavio je Thomas Muller u 88. minuti, za nokaut engleskog rivala.