VIDEO Zločesti dečko HNL-a zabio jedan od najboljih golova sezone

OSIJEK je pobjedom 3:1 protiv Intera u zadnjem kolu HNL-a osvojio treće mjesto i igrat će u 2. pretkolu Europa lige budući da je Hajduk istim rezultatom izgubio od Dinama i pao na četvrto mjesto.

Inter je iznenađujuće poveo u 15. minuti golom Postonjskog, no domaćini su preko Lepe do poluvremena izjednačili da bi u 50. minuti Pilj okrenuo na 2:1.

Najljepši trenutak utakmice dogodio se u 83. minuti kad je Petar Bočkaj primio dugu loptu i fantastičnim udarcem iz voleja s 25 metara pogodio same rašlje za 3:1.

VIDEO POGLEDAJTE OVDJE.

Bočkaju je to prvi gol nakon prosinca prošle godine i kup utakmice s Hajdukom. Ponajbolji igrač Osijeka bio je početkom ožujka izbačen iz momčadi nakon što je pijan automobilom ušao u prodavaonicu benzinske pumpe jer nije mogao dočekati djelatnika smjene da mu proda čokoladicu.