Vukovi grizu: Mandžukić započeo, Riether završio akciju za spas u Bremenu!

NOGOMETAŠI Wolfsburga na korak su do opstanka, nakon što su u utakmici 32. kola prvenstva srušiliu Werder 1:0. Uhvatili su Vukovi nova tri vrlo važna boda u borbi za održavanje statusa u Bundesligi, odlijepili se od 16. mjesta i otišli dva koraka naprijed. Junak pobjede u Bremenu je bio Riether, strijelac jedinog pogotka u 22. minuti. Akciju je započeo naš probuđeni reprezentativac Mario Mandžukić koji je probio lijevu stranu. Ubacio je u šesnaesterac nakon čega se lopta nekoliko puta odbijala i napokon došla do strijelca Riethera, koji je imao lagan posao s dva-tri metra udaljenosti od gola.

Do kraja je Werder bio bolja momčad, no Magathov je sastav sačuvao tri boda. Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu uz žuti karton zarađen u 47. minuti.

Bitne bodove je osvojio i Kaiserslautern koji je na svom travnjaku pobijedio St. Pauli 2:0. Oba su gola postignuta glavom, a Tiffert je jednom bio strijelac, te jednom asistent.

Napad domaćih je svih 90 minuta predvodio naš Srđan Lakić, dok je Stiven Rivić ostao na klupi. Gosti iz Hamburga su time ostali na samom dnu ljestvice.