Prijava bračnog para Gotovac za učlanjenje u HDZ ide na Sud časti

NAKON što je bračni par Gotovac, Simona i Ante, u medijima iznio priču o prostituiranju elitnih hrvatskih manekenki za samo 100 eura, sada su otišli korak dalje i izrazili želju da se učlane u stranku na vlasti, HDZ. To su učinili kako bi se tako borili za legalizaciju prostitucije kako bi "Simona Gotovac na taj način pomogla kolegicama manekenkama koje za sitne novce prodaju svoja tijela".

"Kad se te navodne manekenke već bave organiziranom prostitucijom, neka onda počnu legalno živjeti od nje. Nije u redu da, za razliku od poštenih radnih ljudi, one za svoje doprinose ne plaćaju porez, a tim si novcem kupuju skupe torbice i dizajnersku odjeću koju si ne mogu priuštiti samo od šetanja po pisti", rekao je Ante Gotovac za Slobodnu Dalmaciju, kad je najavljivao svoj politički potez. Ante tvrdi i da bi bio jako ponosan kad bi supruga Simona postala zaštitno lice reklamnih kampanji spomenute stranke.

No, izgleda da u HDZ-u nisu oduševljeni svojim najnovijim pojačanjem, jer nitko nije bio voljan komentirati ovu prinovu u velikoj obitelji HDZ-a te su nas svi koje smo kontaktirali samo usmjeravali na glasnogovornicu Sunčanu Glavak. Ona nam je, pak, rekla da će organi HDZ-a raspravljati o ovoj prijavi.

"O ovoj prijavi će odlučivati tijela HDZ-a nadležna za ovakve stvari pa tako i Sud časti. Dok se to ne riješi ne mogu komentirati ni njihov zahtjev za legalizacijom prostitucije. O svemu će svoje reći nadležna tijela HDZ-a pa ćemo onda moći više reći", rekla nam je Sunčana Glavak.

Ako je mogao Kunst, zašto ne može bračni par Gotovac?

Pomislili bi kako je logično da jedna konzervativno-kršćanska stranka poput HDZ-a ne želi nekog čiji je glavni cilj legalizacija prostitucije, kad ne bi znali da su u stranku primili Borisa Kunsta.

Kunst je bivši sindikalac, najpoznatiji po tome što se zalagao za legalizaciju prostitucije i koji je na kraju postao i saborski zastupnik HDZ-a. Logično je da je bračni Gotovac poželio svoju političku borbu za legalizaciju prostitucije voditi iz redova HDZ-a, kad tamo već imaju saveznika za provedbu ovakve ideje.

Ali obitelj Gotovac očito ipak neće moći svoj prvi politički cilj ostvariti u HDZ-u, kad je za tu stranku već samo njihovo učlanjenje slučaj za Sud časti.

D.M.
Foto:Index/Sabor.hr

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.