Ma, kome još treba licenca? Dragovoljci "u ilegali" razbili Zadar na Stanovima

U PRVOJ utakmici 24. kola Prve HNL Hrvatski dragovoljac je kao gost svladao Zadar s visokih 4:0 (2:0). Klub koji se od ovog tjedna natječe u ligi bez licence, nakon što mu je istu oduzeo HNS zbog naloga Sportske inspekcije, odradio je najbolju utakmicu sezone.

Krešo Ljubičić je u već u 4. minuti doveo goste u vodstvo, a Doležal povisio u 34. za 0:2 na poluvremenu. Zadranima 500 navijača na Stanovima nije bilo od pomoći, a nisu znali iskoristiti ni igrača više nakon isključenja Doležala u 57. minuti. U 80. je Šimunira autogolom riješio pitanje pobjednika. Dvije minute kasnije i Jazvić je zabio za konačan rezultat.

Usprkos ovoj pobjedi Hrvatski dragovoljac i dalje je posljednji na ljestvici, sada sa 13 bodova, dva manje od devetog Osijeka, dok je Zadar sedmi sa 23 boda.

Vodi Dinamo sa 53 boda, drugi Hajduk ima 47, a treća Rijeka 42.

REZULTATI 24. KOLA

Petak:
Zadar - Hrvatski dragovoljac  0:4 (Ljubičić 4, Doležal 34, Šimurina 80-ag, Jazvić 82)